WYNIKI
II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO
- JĘZYKOWEGO
"My
Picture Dictionary"
ORGANIZATOR:
mgr
Justyna Hajduk
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana
Pawła II w Uchaniach
Do
konkursu zgłoszono 69 prac plastycznych
z następujących placówek oświatowych:
Szkoła
Podstawowa nr 4 w Chełmie (1 praca)
Szkoła
Podstawowa nr.11 W Chełmie (5 prac)
Pierwsza
Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie (12 prac)
Szkoła
Podstawowa w Hulczu (6prac)
Szkoła
Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu (10prac)
Szkoła
Podstawowa w Kopyłowie (2prace)
Zespół
Szkół w Sawinie (9 prac)
Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach (8 prac)
Zespół
Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii (11 prac)
Zespół
Szkół im. Ks. Józefa Dabrowskiego w Żółtańcach
(5prac)
Dnia 29 stycznia
2015 roku jury w składzie:
mgr Ewelina Wójtowicz –nauczycielka
języka angielskiego w Zespole Szkół STO na Bemowie, Warszawa
mgr Małgorzata Olszewska -
nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Żmudzi
dokonało oceny nadesłanych prac.
Przy wyborze laureatów jury
brało pod uwagę następujące kryteria: poprawność zapisu słów (w klasach IV-VI i
zdań),odpowiednia liczba słów, zgodność słów z wybranym tematem, w klasach IV –
VI porządek alfabetyczny, ilustracja zgodna ze słowem, wkład pracy, kreatywność
oraz ogólne wrażenie artystyczne.
Nagrody i
wyróżnienia zostały przyznane w następujących kategoriach wiekowych:
KATEGORIA KLAS I –III
(bardzo wysoki poziom)
I miejsce: Michał Skibiński Szkoła
Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu
Weronika Białas Zespół Szkół w Sawinie
Martyna
Hajduk Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Sebastian Steciuk Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
II miejsce: Laura
Młynarska Szkoła Podstawowa nr.11 W Chełmie
Filip
Martyniuk Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu
Miłosz
Dynysiuk Zespół Szkół w Sawinie
Kewin
Tracz Zespół Szkół w Sawinie
Krystian
Mikita Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Jakub
Wawryszczuk Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Wiktoria
Jasiuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach
Kolonii
Aleksandra Kowalczuk Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Anastazja Romańczuk Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
III miejsce Iga Sutryk Szkoła Podstawowa nr.11 W Chełmie
Amelia
Nowak Szkoła Podstawowa im.
Tadeusza Kościuszki w Kamieniu
Małgorzata
Gaj vel Demczuk Zespół Szkół w Sawinie
Anna Kwiecińska Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Mateusz Kołtun Zespół Szkół
Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Wyróżnienie: Magda Czerpak Pierwsza Społeczna Szkoła
Podstawowa w Chełmie
Bartosz
Gilewicz Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
Jakub
Siwek Zespół Szkół w Sawinie
Marta
Tokarczuk Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Wiktoria Niemiec Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
KATEGORIA KLAS IV –
VI
I miejsce: Patrycje Sędłak
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu
II miejsce: Jakub Łapuszyński Szkoła Podstawowa im. Tadeusza
Kościuszki w Kamieniu
Jakub
Huzarek Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu
III miejsce: Dawid Marczuk Zespół Szkół w Sawinie
Wyróżnienie: Filip Langiewicz Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w
Chełmie
Wiktoria
Kawka Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Sandra
Dubaj Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach
Kolonii
Marta Sołdaczuk Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Michał Tokarczuk Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Jonatan Żółkiewski Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach
Kolonii
Patrycja Pietrykowska Zespół Szkół im. Ks. Józefa
Dabrowskiego w Żółtańcach
Sebastian Pietrykowski Zespół Szkół im. Ks.
Józefa Dabrowskiego w Żółtańcach
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za
udział i zapraszamy za rok na kolejną edycję. Zwycięscy zostaną powiadomieni telefonicznie
o terminie wręczenia nagród