WYNIKI
III
MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO - JĘZYKOWEGO
"My Picture Dictionary"
ORGANIZATOR:
mgr Justyna Hajduk
Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Do konkursu zgłoszono 151 prac plastycznych z 26 placówek oświatowych:
Szkoła Podstawowa w Cześnikach (5
prac)
Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie
(10prac)
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie (4 prace)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr
2Akademia Małego Księcia w Chełmie (2 prace)
Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie ( 2 prace)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks.
Z. Pisarskiego w Gdeszynie (7prac)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza
Kościuszki w Kamieniu (5prac)
Szkoła Podstawowa w Kopyłowie (4prace)
Zespół Szkół Podstawowych im. 25
Pułku Ułanów Wielkopolskich Krasnobrodzie (11 prac)
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w
Nieliszu ( 4 prace)
Szkoła Podstawowa w Nieledwi ( 3
prace)
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w
Rejowcu Fabrycznym (5 prac)
Szkoła Podstawowa w Rakołupach (3
prace)
Zespół Szkół w Sawinie (9 prac)
Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w
Siedliszczach (5 prac)
Zespół Szkoły Podstawowej i
Przedszkole w Skierbieszowie (3 prace)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H.
Sienkiewicza w Szczebrzeszynie (6 prac)
Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida
w Trzeszczanach (2 prace)
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana
Pawła II w Uchaniach (11 prac)
Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii (10 prac)
Zespół Szkół nr 4 W Zamościu ( 10
prac)
Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu (
8 prac)
Szkoła Podstawowa w Zawalowie (4
prace)
Zespół Szkół w Zwierzyńcu ( 10 prac)
Szkoła Podstawowa w Żmudzi (4 prace)
Zespół Szkół im. Ks. Józefa Dąbrowskiego
w Żółtańcach (3 prace)
Dnia 18 lutego 2016 roku
jury w składzie:
Anna Szymańska – nauczyciel j. angielskiego w Zespole
Szkół w Strachosławiu i Akademii Małego Księcia w Chełmie
Ewelina Sobowicz- nauczyciel j. angielskiego w
Gimnazjum w Jarosławcu
Justyna Hajduk – nauczyciel j. angielskiego w Szkole
Podstawowej w Uchaniach
dokonało oceny nadesłanych prac.
Przy wyborze laureatów jury brało pod uwagę
następujące kryteria: poprawność zapisu słów (w klasach IV-VI i
zdań),odpowiednia liczba słów, zgodność słów z wybranym tematem, w klasach IV –
VI porządek alfabetyczny, ilustracja zgodna ze słowem, wkład pracy, kreatywność
oraz ogólne wrażenie artystyczne.
Klasy IV – VI:
I miejsce – Wiktor
Jasiuk Zespół Szkół Publicznych im.
Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
II miejsce – Piotr Suchoń Zespół Szkół w Sawinie
Jagoda Florek Zespół
Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Katarzyna Zielińska Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu
Weronika Boczkowska Szkoła
Podstawowa w Nieledwi
III miejsce
- Jagoda Młynarczuk Zespół Szkół w
Zwierzyńcu
Wyróżnienie: Kinga Dorosz Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie
Ewelina Butryn Gminny
Zespół Szkół w Dołhobyczowie
Emilia Anastazja Kuczmowska Zespół
Szkół w Zwierzyńcu
Karolina Fedorczuk Szkoła Podstawowa w Cześnikach
Maja Janeczko Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks.
Z. Pisarskiego w Gdeszynie
Aleksandar Kozyrska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w
Kamieniu
Julia Bańka Szkoła Podstawowa w Kopyłowie
Dominika Skóra Zespół
Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Krasnobrodzie
Aleksandra Świstowska Szkoła
Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
Natalia Góźdź Szkoła Podstawowa w Rakołupach
Julia Szewera Szkoły
Podstawowej i Przedszkole w Skierbieszowie
Paulina Wilk Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w
Trzeszczanach
Gabriela Zarębska Zespół Szkół nr 4 w Zamościu
Jakub Pac Szkoła Podstawowa w Zawalowie
Aleksandra Głowacka Szkoła Podstawowa w Żmudzi
Magdalena Grabczuk Zespół Szkół im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w
Żółtańcach
Klasy I- III
I miejsce Kacper Siry Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w
Chełmie
Małgorzata
Gaj vel Demczuk Zespół Szkół w
Sawinie
II miejsce Oliwia
Stefańska Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym
Martyna
Hajduk Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
III miejsce Aleksandra
Kowalczuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach
Kolonii
Maja Kowalczuk Zespół Szkół
Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Milena Modrzejewska Zespół
Szkół w Zwierzyńcu
Wyróżnienie:
Zuzanna Serafin Akademia Małego
Księcia w Chełmie
Miłosz Dynysiuk Zespół
Szkół w Sawinie
Amelia Kędzierska Zespół Szkół
w Sawinie
Natalia Kędzierska Zespół Szkół
w Sawinie
Oliwier Jakubiec Szkoła
Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szczebrzeszynie
Marta Brzozowiec Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w
Siedliszczach
Amelia Ćwiklińska Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana
Pawła II w Uchaniach
Amelia Szybkowska Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Wiktoria Markiewicz Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Sebastian Steciuk Szkoła Podstawowa im.
Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Paweł Kucharski Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Jakub Wawryszczuk Szkoła
Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Jakub Steciuk Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w
Uchaniach
Helena Jasiuk Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki
w Wojsławicach Kolonii
Mateusz Kołtun Zespół Szkół
Publicznych im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii
Edyta Wszoła Zespół Szkół nr 4 w Zamościu
Amelia Kotulska Szkoła
Podstawowa nr 8 w Zamościu